- -//- зліва направо і навпаки;

- -//- по колу за годинниковою стрілкою і проти.

3.Жонглювання мячем (Х.), повітряною кулькою (Д.)

4.Удари внутрішньою частиною підйому по нерухомому мячу в горизонтальну ціль.

Удар внутрішньою частиною підйому в грі застосовується при обстрілі воріт суперника, виконанні штрафних і кутових ударів, при флангових передачах. Техніка виконання цього прийому така: опорна нога ставиться трохи позаду і збоку від м’яча, на неї переноситься вся вага тіла. Тулуб відхиляється дещо убік від м’яча, а нога що б’є згинається у коліні. Стопа ударної ноги розвертається назовні, голеностоп закріплюється, а носок відтягується. Удар припадає в нижню частину м’яча. Так виконується удар з місця. А щоб виконати цей прийом з розбігу, гравець встає в 3-4 кроках від м’яча і трохи збоку. Розбігаючись навскоси і по дузі до напрямку польоту м’яча, він завдає удар у його нижню частину.

а).Удари по нерухомому м’ячу з місця у бік партнера, який стоїть навпроти на відстані 5 – 6 метрів.

б).Удари внутрішньою частиною підйому по нерухомому мячу в горизонтальну ціль

5.Рухлива гра «Влучно у ціль».

6.Ведення мяча вивченим способом по колу.

7.Зупинка мяча, що летить, стегном.

а).У парах. Гравець №1 виконує кидок мяча двома руками з ударом об підлогу, гравець №2, зупиняє його стегном ноги.

б).Самостійно, після відскоку м’яча від стіни (відстань – 1,5м)

8. Фінт «ударом»

9.Рухлива гра «Приборкувач мяча».

10.Вимірювання ЧСС за 10 с

4 хв.

1,5 хв.

3 хв.

1 хв.

2 хв.

1 хв.

3 хв.

3 хв.

2 хв.

Самостійно.

Удар – основний прийом футболу. Ним здійснюється передача м’яча або спрямування його в ворота.

Самостійно. Дистанція – 2 метри.

Нагадати учням правила гри.

Зупинка м'яча - один з головних прийомів, якими повинен володіти футболіст.

Під час атаки суперника, гравець із м'ячем імітує удар. Коли суперник випростовує ногу, щоб перешкодити удару, гравець із м'ячем прямує повз нього в інший бік.

Учнів шикують в одну шеренгу, у кожного - м’яч. За сигналом учні починають вести м’яч обумовленим способом: носком ноги, внутрішньою та зовнішньою частиною підйому тощо. Той, хто виконає ведення мяча краще, стає переможцем.